ATP teorija

ATP teorija

 1. Kad privātpilota apliecība ir iegūta, tu esi pilntiesīgs pilots ar tiesībām vadīt vieglo lidmašīnu sava prieka pēc, savām vajadzībām. Ja tomēr nolem, ka vēlies ne tikai lidot pats, bet arī strādāt aviācijā par profesionālu pilotu, tev jāturpina ar ATP (Airline Transport Pilot) teorijas apgūšanu. Tā kā ERIVA strādā pēc modulārā tipa apmācības principa, tad ATP teorijas kursā iestāšanās prasības ir samērā nelielas:

  1) Tev ir jābūt derīgai PPL apliecībai;

  2) Tev ir jābūt derīgai aviācijas medicīnas apliecībai;

  3) Tev ir jābūt pietiekamam zināšanu līmenim fizikā un matemātikā.

  Kad nolemsi turpināt mācības, atbrauc uz skolu iepazīties ar iekšējās kārtības noteikumiem, mācību procedūrām. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, jāaizpilda pieteikuma veidlapa un neliels tests fizikas un matemātikas zināšanu līmeņa noteikšanai. Noslēgsim līgumu un, tiklīdz visas formalitātes būs nokārtotas, tu kļūsi par mūsu studentu!
 2. ATP teorijas kurss ilgst 650 stundas un tas ir jāpabeidz 18 mēnešu laikā. Mācības pamatā notiek patstāvīgi, izmantojot datorizētu apmācības sistēmu (CBT). Tas sastāv no 14 teorijas mācību priekšmetiem. Tev jārēķinās ar augstu pašdisciplīnu, jo, lai iekļautos termiņā, mācībām jāvelta laiks vismaz divas stundas dienā.
  Katru otro nedēļu skolā notiek ATP teorijas konsultācijas, uz kurām ierodas visi ATP teorijas studenti. Konsultācijas notiek diskusiju veidā, kur instruktors palīdz studentam un izskaidro sarežģītākās tēmas, kā arī veic studentu testēšanu pirms eksāmeniem CAA ar mērķi noskaidrot tēmas, kas vēl jāpamācās.
  Arī skolas eksāmeni tiek kārtoti konsultāciju laikā un to rezultāti tiek pārrunāti ar instruktoru.
 3. ATP teorijas kursa cena ir 2'100 EUR. Cenā iekļauti visi nepieciešamie mācību materiāli: piekļuve CBT, mācību grāmatas un mācību karšu komplekts. 
  Papildu izdevumi:
  Teorijas eksāmeni Civilās aviācijas aģentūrā ~800 EUR.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.