CPL

CPL

 1. Kursa mērķis

  Apmācīt PPL (A) turētājus atbilstoši FCL daļas prasībām līdz prasmju līmenim, kas vajadzīgs CPL (A) izsniegšanai.
  CPL (A) modulāro kursu veido: - duāla vizuālā lidojuma instrukcija, - duāla instrumentālā lidojuma instrukcija
 2. Kursa prasības

  Pretendentam jāatbilst šādām prasībām, lai varētu pretendēt uz uzņemšanu:
  • Derīga PPL (A), kas izsniegta saskaņā ar ICAO 1. pielikumu
  • Veiktas 150 stundu lidojuma laiku
  • Nakts Reitings (NR)
  • 1. klases medicīnisko izziņa saskaņā ar MED.A.030 (f)
  • Angļu valodas zināšanu līmeni (vismaz 4. līmeņa angļu valodas zināšanas).
 3. Minimālais lidojuma laiks CPL (A) kursam ir 25 stundas

  • Vismaz 15 stundu vizuālā lidojuma apmācības ilgums divās stundās, ieskaitot vismaz 5 stundu apmācību divkāršā lidojumā ar sarežģītu lidmašīnu (vismaz 4 sēdvietas, VP dzenskrūve un paceļams nolaišanās aprīkojums),
  • Vismaz 10 stundas ilgs instrumentālo lidojumu apmācības laiks, kas ir identisks pamata lidojuma instrumentu modulim (BIFM).
  Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet uz training@eriva.lv
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.