PPL lidojumi

PPL lidojumi

 1. PPL lidojumu programmu varēsi uzsākt, kad skolā būsi sekmīgi nokārtojis eksāmenus priekšmetos "Lidojuma principi" un "Gaisa kuģa uzbūve". Un, protams, ja būs lidojumu sezona. Lidojumu sezona Latvijā parasti sākas martā / aprīlī un ilgst līdz septembrim / oktobrim. 
  Mācību lidojumi tiek veikti Rīgā no lidlauka "Spilve".
 2. Visu PPL lidojumu programmu var izlidot vienā sezonā. Tas, cik ilgu laiku tev tā aizņems, lielā mērā ir atkarīga no tevis paša - cik intensīvi tev būs iespējams mācīties un  cik sagatavojies un ar kādu attieksmi ieradīsies uz katru mācību lidojumu. Bet galvenais, kas jāņem vērā - lidojumu programmas beigu eksāmenam tu tiec pielaists tikai pēc tam, kad CAA ir nokārtoti visi teorijas priekšmeti. Līdz ar to vislielākā mērā no tevis paša ir atkarīgs, cik ilgā laikā tu saņemsi PPL apliecību.
  Lidojumu programmā tev būs nepieciešams nolidot vismaz 45 stundas, no kurām vismaz 10 stundas būs patstāvīgie (solo) lidojumi. 
 3. Izmaksas, ar kurām jārēķinās lidojumu programmai sasniedz ~10'000 EUR.
  Papildu izdevumi:
  Lidlauka "Spilve" biedra maksa 360 EUR (sezonā).
  Angļu valodas eksāmens 140 EUR.
  Lidojuma prasmju pārbaude (valsts eksāmens) 380 EUR.
  Licences izsniegšana 85 EUR.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.