PPL teorija

PPL teorija

 1. Ja patiešām esi nolēmis mesties iekšā šajā izaicinājumā - apsveicam! Tas ir pirmais solis uz tavu sapņu piepildījumu. Tomēr no sapņiem pie darbiem, tāpēc te neliela noderīga informācija:

  1) Lai varētu uzsāk mācības, tev ir jābūt vismaz 16 gadus vecam.

  2) Tev ir jāsaņem aviācijas medicīnas apliecība. Kur to var izdarīt, meklē šeit, bet vispirms tev jāsaprot, kādas klases medicīnas apliecība tev būs nepieciešama. Ja tavs tālākais mērķis ir darbs aviolīnijās, tad iesakām iziet medicīnas komisiju uz pirmo klasi, kaut arī sākotnējām apmācībām pietiktu ar otro. Ja komercpilota apliecība nav tavs mērķis un esi pārliecināts, ka tavu sapņu piepildījumam pietiks ar privātpilota licenci, tad tev būs nepieciešama otrā medicīnas klase.

  3) Tev ir jābūt pietiekami labam angļu valodas un fizikas / matemātikas zināšanu līmenim, lai varētu apgūt teorētiskās zināšanas (zināšanu vērtējuma skalā vismaz 5 un augstāk).

  4) Tev jāatbrauc uz skolu iepazīties ar iekšējās kārtības noteikumiem un mācību procedūrām. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Jāaizpilda pieteikuma veidlapa un jāparaksta mācību līgums.

  Tiklīdz formalitātes būs nokārtotas, tu kļūsi par mūsu studentu!

 2. PPL teorijas apmācības grupā ilgst apmēram 11 mēnešus. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā, parasti vakaros no 18:00 līdz 21:00. Tomēr jau sākumā jārēķinās, ka vēl divtik laika tev būs jāatrod pašmācībai mājās - mācību literatūras lasīšanai, tēmu apguvei un mājasdarbu pildīšanai. 
  Pavisam tev būs jāapgūst deviņi teorijas mācību priekšmeti:
  - Lidojuma principi;
  - Gaisa kuģa uzbūve;
  - Radiosakari un frazeoloģija;
  - Meteoroloģija;
  - Cilvēka veiktspēja;
  - Navigācija;
  - Aviāciju regulējošie normatīvie akti;
  - Ekspluatācijas procedūras;
  - Lidojuma plānošana.
  Pēc pirmo divu teorijas eksāmenu nokārtošanas tu drīkstēsi uzsākt mācību lidojumu programmu.
 3. Teorijas kursa cena - 1'710 EUR. Cenā iekļauti visi teorijas un lidojumu apmācībām nepieciešamie materiāli, t.sk. mācību grāmatas .pdf formātā.
  Papildu izdevumi:
  Aviācijas medicīnas apliecības saņemšana ~200 EUR.
  Teorijas eksāmeni Civilās aviācijas aģentūrā ~255 EUR.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.