Night Rating

Night Rating

 1. Kursa mērķis:

  Kursa mērķis ir sagatavot pretendentu nakts kvalifikācijas izsniegšanai saskaņā ar FCL daļas prasībām, lai viņš varētu izmantot PPL (H) privilēģijas VFR apstākļos naktī.

  NR (H) sastāv no divām daļām: - teorētisko zināšanu instrukcijas, - lidojuma instrukcijas.
 2. Kursa prasības

  Pretendentam jāatbilst šādām prasībām, lai varētu pretendēt uz uzņemšanu:
  • Pēc licences izsniegšanas veiktas vismaz 100 lidojuma stundas pilota statusā helikopteros, ieskaitot vismaz 60 stundas PIC statusā helikopteros un 20 stundas apvidus lidojuma
  • Vismaz 2. klases medicīniskā apliecība saskaņā ar MED.A.030 (a), c) un e).
 3. Vairāk informācijas sazinoties ar mums - training@eriva.lv
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.