PIETEIKTIES PIETEIKTIES
PIETEIKTIES PIETEIKTIES

Programmas

Jūsu apmācību grafiks

Theoretical
examination
in CAA

PPL(A) 132 hours
PPL(A) 45 hours
Skill test

Private Pilot License (A)

Theoretical
examination
in CAA

ATP(A) 650 hours
Flight hours building (depends on PPL)
ME IR(A) 7 hours
ME IR(A) 61 hours
Skill test
NR(A) 2 hours
NR(A) 5 hours
CPL(A) with A-UPRT 5 hours
CPL(A) with A-UPRT 18 hours
Skill test

Commercial Pilot License (A) / ATPL (Frozen)*

* For the issue of CPL(A) license the applicant shall have completed at least 200 hours flight time
Total duration
24 months
01

Privātā Pilota Licence PPL(A)

PPL(A) kursa ilgums ir 12 mēneši, no kuriem 11 ir teorētiskā daļa. Teorētiskais kurss sastāv no 135 stundām instruktoru vadītā darba klasē. Lidojumu prakse tiek veikta paralēli: pēc sekmīgas pirmo divu teorijas eksāmenu nokārtošanas Jūs iegūstat piekļuvi lidojuma programmas uzsākšanai.

Vairāk Privātā Pilota Licence PPL(A)
02

ATP teorijas kurss

Kad PPL ir saņemts, varat sākt modulāro ATPL apmācību. Jūsu pirmais solis būs nokārtot ATPL teorijas eksāmenus, lai pierādītu, ka esat sasniedzis visus izvirzītos teorijas mācību mērķus. Šis kurss palīdzēs apgūt visus priekšmetus ar mūsu instruktoru palīdzību un labi sagatavoties Civilās aviācijas aģentūras eksāmeniem.

Vairāk ATP teorijas kurss
03

MEP(LAND) Class Rating Course

Kursa mērķis ir apmācīt pretendentu, lai viņš spētu pierādīt tādu zināšanu un prasmju līmeni, kas atbilst piešķirtajām tiesībām izsniegt MEP(Land) klases kvalifikāciju saskaņā ar PART-FCL prasībām.

Vairāk MEP(LAND) Class Rating Course
04

IR (A) Modular courses

IR(A) moduļu lidošanas mācību kursa mērķis ir apmācīt pilotus, lai sasniegtu tādu kvalifikācijas līmeni, kas nepieciešams, lai: 1. vadīt lidmašīnas saskaņā ar IFR un IMC; 2. veikt PBN maršruta, termināla un pieejas lidojumus; 3. veikt 2D un 3D instrumentālās nolaišanās operācijas ar minimālo lēmumu pieņemšanas augstumu 200 pēdas.

Vairāk IR (A) Modular courses
05

FI (A) mācību kurss

Most pilots need to build the required flight experience to convert their Frozen ATPL license into a full, unrestricted ATPL. Getting a Flight Instructor rating is one of the best options to do it. The FI rating will allow you to provide flight instruction at any Flight School, log flight hours, and have your first job in aviation.

Vairāk FI (A) mācību kurss
06

EMB 135/145 Type Rating Course

This course is designed for pilots undertaking EMB 135/145 Type Rating course with various experience levels. The aim of this course is to train applicants to operate the EMB 135/145 aircraft safely, efficiently and according to approved manuals and procedures, as well as for the issue of EMB 135/145 type rating in accordance with requirements of Part FCL.

Vairāk EMB 135/145 Type Rating Course
07

CL65 Type Rating course

This course is designed for pilots undertaking CRJ Type Rating course with various experience levels. The aim of this course is to train applicants to operate the CRJ aircraft safely, efficiently and according to approved manuals and procedures, as well as for the issue of CL65 type rating in accordance with requirements of Part-FCL.

Vairāk CL65 Type Rating course

Nosūtiet mums pieprasījumu: