facebook
PIETEIKTIES PIETEIKTIES
PIETEIKTIES PIETEIKTIES

Ziņas

Atvērto durvju diena ERIVĀ

Dārgie draugi!
 
Mēs ar prieku aicinām jūs uz atvērto durvju dienu mūsu pilotu skolā, kas notiks jau 23. jūlijā! Šoreiz tas ir īpašs pasākums, jo mēs svinam mūsu skolas dzimšanas dienu!
 
Šajā dienā mēs vēlamies atvērt savu pasauli visiem interesentiem - neatkarīgi no vecuma un profesijas. Jums būs iespēja iepazīties ar mūsu pasniedzējiem un lidojumu instruktoriem, detalizētāk iepazīties ar mācību programmu un uzzināt par karjeras iespējām aviācijas jomā.
 
Pasākumā jūs varēsiet uzzināt vairāk par mācību programmām, mācību nosacījumiem, iepazīties ar mūsu kolektīvu, pasniedzējiem un lidojumu instruktoriem. Jūs sagaida aizraujošas demonstrācijas un ekskursija pa mūsu mācību telpām.
 
Bet tas vēl nav viss! Par godu mūsu svētkiem mēs izlozēsim galveno balvu - lidojumu ar lidmašīnu! Tā ir unikāla iespēja justies kā īstam pilotam un izbaudīt lidojuma adrenalīnu debesīs.
 
Mēs gaidām jūs 23. jūlijā plkst. 18:00 pēc adreses Valerijas Seiles ielā 1-k3. Pievienojieties mums, dāvājiet sev neaizmirstamus iespaidus un vienkārši lieliski pavadiet laiku līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā!
 
Uz tikšanos! ✈️

Nosūtiet mums pieprasījumu:

Nosūtiet mums pieprasījumu